Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Karafa

A62/430

KARAFA

Čechy, 19. / 20. stol.
Karafa z bezbarvého skla, broušená, fasetovaná do desetistěnu, tělo dvojitě kónického tvaru, dlouhý krk s prstencem, límcovité hrdlo osazeno hřibovitou zátkou. V. 28 cm. Neznačeno. Stav A/B. Z majetku paní V.