A62/430
KARAFA
Čechy, 19. / 20. stol.
Karafa z bezbarvého skla, broušená, fasetovaná do desetistěnu, tělo dvojitě kónického tvaru, dlouhý krk s prstencem, límcovité hrdlo osazeno hřibovitou zátkou.
V. 28 cm.
Neznačeno.
Stav A/B.
Z majetku paní V.