A62/431
KARAFA
Čechy, 19. / 20. stol.
Karafa z bezbarvého skla, broušená, fasetovaná do devítistěnu, hrany vytažené modrou lazurou, krk opatřen prstencem, límcovité hrdlo opatřené osmibokou zátkou, rozšířená patka.
V. 30,5 cm.
Neznačeno.