A62/434
NÁPOJOVÁ SADA
Čechy, 20. stol.
Karafa z bezbarvého skla, broušená, hrdlo fasetované do osmistěnu, na výduti pás svislých olivek, límcovité ústí je opatřeno zátkou. Spolu: sada šesti koňakových sklenic na nízké stopce, s rytou bordurou pod okrajem a broušenými olivkami na výduti.
V. 25 cm a 11,8 cm.
Neznačeno.
Stav A-B.
Z majetku paní V.