A62/435
SADA VINNÝCH SKLENIC
Čechy, 20. stol.
Část nápojové soupravy obsahuje devět větších a jednu menší sklenici na stopce a pět misek na šampaňské, čiré sklo foukané, tenkostěnné, kupy zdobeny rytým florálním ornamentem v secesním tvarosloví.
V. 15,2 cm, 14,1 cm a 13,6 cm.
Neznačeno.
Stav A-B.
Z majetku paní V.