A62/441
DÓZA KRALIK ABSTRACT FLOWER
Jižní Čechy, Wilhelm Kralik Sohn, Lenora
zač. 20. stol.
Košík ze světle zelené skloviny, ve spodní části lehce rozšířený, fasetovaný do osmistěnu, natavený dekor abstraktních květů a vláken z bezbarvého skla s růžovým a bílým brokováním, hrdlo opatřeno montáží z chromovaného plechu se sklopným uchem a odnímatelným víkem.
V. nádoby 15,5 cm, celková v. s uchem 25 cm.
Neznačeno.