A62/451
VÁZA S OROPLASTIKOU
Čechy, Karlovy Vary, Moser
po r. 1950
Váza z fialového skla Ametyst, broušená, fasetovaná do osmistěnu, hladké odsazené hrdlo, na výduti pás leptaného a zlaceného dekoru Fipop s motivem bojujících Amazonek.
V. 12,3 cm.
Na podední značeno razítkem leptací tinkturou "Moser" v oválu (nepřihlášená varianta č. 13).