Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Flakon

A62/456

FLAKON

Čechy, Kamenický Šenov, Conrath & Liebsch okolo 1916
Flakon se zátkou z bezbarvého skla, foukaný do formy a broušený, plášť hranovaný do deseti obloukovitě ukončených faset, pod hrdlem ornamentální pás s lístky, malovaný schwarzlotem na matované půdě se zlacenými detaily a kvítky provedenými transparentním barevným emailem. V. 18 cm. Neznačeno. Stav B.