A62/457
VÁZA
Čechy, patrně sklářská škola Kamenický Šenov, 2. pol. 20. stol.
Cylindrická váza z bezbarvého skla, broušená, leptaný a barevně malovaný dekor stylizovaných ptáků v postmodernistickém tvarosloví.
V. 16,5 cm.
Neznačeno.