A62/458
VÁZA ART DECO
Čechy, Nový Bor, Karel Palda
30. léta 20. stol.
Váza z masivního bezbarvého skla, broušená, základní čtyřboký půdorys je dále členěn do hvězdicovitě zalamovaných faset, tělo vázy se zužuje směrem k vystupující ploché patce, nárožní fasety zdobeny ornamentální malbou opakním černým emailem a platinou na částečně matovaném podkladu.
V. 25,3 cm.
Neznačeno.