A62/504
MALOVANÝ DŽBÁN
Slovensko, Kremnica, 19. / 20. stol.
Džbán hruškovitého tvaru na nízké patce, široké hrdlo se zobákovitou výlevkou, ucho s palcovou opěrkou, měkká kamenina bíle glazovaná, na výduti barevně malované motivy tulipánů, červené obruby.
V. 19 cm.
Značeno vtlačeným číslem "1".
Stav B/C.