A62/511
TALÍŘ HISTORISMUS
Morava, Olomučany, Gebrüder Schütz
80. - 90. léta 19. stol.
Závěsný kruhový talíř z měkké kameniny s reliéfním dekorem, v zrcadle trojice puttů jedoucích na delfínech v mořských vlnách, barevně glazováno.
Ø 31 cm.
Vtlačená firemní značka "G" s lukostřelcem - pro exportní zboží - a "MADE IN AUSTRIA" v oválu, č. modelu "577".
Stav restaurováno.