A62/523
SRNEC A SRNKA
Československo, Duchcov, Royal Dux
návrh Wanke, 20. léta 20. stol.
Sousoší stojícího srnce a přikrčené srnky na oválném soklu imitujícím terén, keramika glazovaná a malovaná v přirozených hnědých tónech, číslo modelu 309.
V. 48 cm.
Vtlačená značka "Made in Czechoslovakia" a č. modelu, vzadu na plintu signováno "Wanke".