A62/530
ŠLECHTICKÁ SPOLEČNOST V PARKU
Německo, konec 19. stol.
Velké pětifigurální sousoší čtyř dam a kavalíra při zábavě v zahradě, bílý porcelán, pestře malováno, tónované inkarnáty, zlacené detaily, nízký oválný sokl s aplikovanými kvítky imituje terén, v pozadí balustrové zábradlí s vázou na pilíři a strom.
V. 27,5 cm, d. 45 cm.
Neznačeno.
Stav restaurováno.
Z majetku paní V.