A62/531
ALEGORIE LÁSKY
Německo, Volkstedt, Aelteste Volkstedter Porzellanfabrik AG
1. třetina 20. stol.
Porcelánová skupina na kruhovém soklu imitujícím terén, na kameni sedící Venuše v antikizující říze s květy a poodhalenou hrudí se sklání a líbá na čelo Amora se zavázanýma očima, opírajícího se o její kolena, pestře kolorováno, tónované inkarnáty, zlacené detaily.
V. 25 cm.
Podglazurní kobaltem psaná firemní značka.