A62/538
PÁROVÉ VÁZY
Patrně Německo, 19. stol.
Dvojice porcelánových váz šestibokého tvaru, u paty a ústí rozšířené, na plášti pestře malované květy a kyticemi, plasticky zlacené bordury v rokokovém tvarosloví.
V. 27,5 cm.
Modré podglazurní značky s korunou.
Stav A/B.
Z majetku paní V.