A62/539
ČTVEŘICE MALOVANÝCH VÁZ
Francie, 19. stol.
Čtyři dekorativní vázy antikizujících tvarů, amfora a tři krátéry na kvadratických patkách, bílý porcelán, dvojice figurálních uch po stranách, na výduti barevně malováno krajinnými vedutami a galantními scénami, bohatě zlaceno.
V. 18 cm, 29 cm a 31 cm (2x).
Značeno rytými číslicemi / vrypy.
Stav restaurováno.
Z majetku paní V.