A62/541
TROJICE VÁZ VE STYLU SÈVRES
Rakousko, Vídeň, 40. léta 19. stol., a Francie, 19. stol.
Drobná a dvě větší vázy tvaru amfory na patce a čtvercové podstavě, dvojice kozlích, resp. beraních hlav pod hrdlem ve funkci úchytů, bílý porcelán s reliéfním florálním dekorem, pestře malováno na polevě květinovými motivy a ornamenty, bohatě zlaceno.
V. 12,2 cm a 17 cm.
Vtlačená značka štítu, trojmístný letopočet a č. "4"; modrá nadglazurní apokryfní zn. "Sèvres".
Stav restaurováno.
Z majetku paní V.