Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Závěsný talíř

A62/554

ZÁVĚSNÝ TALÍŘ

Rakousko, Vídeň, 18. / 19. stol.
Kruhový talíř se zvlněným okrajem a reliéfní "pletivovou" bordurou, porcelán, pestře malované květinové motivy na glazuře, zlacený okraj, opatřeno montáží k zavěšení. Ø 23,8 cm. Modrá podglazurní značka štítu, fialové psané č. malíře "31.". Stav C. Z majetku paní V.