Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dvojice závěsných talířů

A62/557

DVOJICE ZÁVĚSNÝCH TALÍŘŮ

Francie, 18. / 19. stol.
Mělký kruhový talíř z bílého porcelánu, s lehce vykrojeným šestilistým okrajem, lemovaným zlacenou obloučkovou bordurou, pestře malované květinové motivy na glazuře. Spolu: talíř obdobného tvaru i dekoru. Ø 24 cm a 23,5 cm. Červeně tištěná značka "A" s korunou - Andre-Marie Leboeuf, Paris, 70. léta 18. stol.; modrá podglazurní značka 2 zkřížených šípů. Stav restaurováno. Z majetku paní V.