Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dekorativní talíř

A62/561

DEKORATIVNÍ TALÍŘ

Německo, Waldenburg-Altwasser, Porzellanfabrik C. Tielsch & Co. A.G. 1894-1909
Závěsný kruhový talíř z bílého porcelánu, v zrcadle barevně tištěný dekor s motivem chudé rodiny hřející se nad řeřavými uhlíky, značeno při okraji "Murillo", široký ornamentálně zdobený okraj v tónech zelené, červené a tyrkysové se zlacením. Ø 25,5 cm. Zeleně tištěná podglazurní značka "C. T." s orlicí, zeleně psané č. dekoratéra "16496 / 13". Stav A.