A62/563
JÍDELNÍ SERVIS
Čechy, Horní Slavkov, Haas & Cžjžek,
2. čtvrtina 20. stol.
Jídelní servis z bílého porcelánu, barevně tištěný ornamentální a květinový dekor, zlacené obruby. 3 oválné podnosy, terina, omáčník, mísa a kruhový tác, 16 mělkých, 6 hlubokých a 8 dezertních talířů, 2 naběračky.
Talíře Ø 23,5 cm a 19,5 cm, tácy Ø 31,5 cm, 41x27,5 cm, 35x23,5 cm, 29,5x19 cm, 22,5x14 cm, mísa Ø 25 cm, terina 30x20 cm, naběračky 14 cm a 18 cm.
Zeleně tištěné podglazurní značky "H & C Schlaggenwald" a "H & C Chodau" (závod Dolní Chodov).
Z majetku paní V.