A62/566
SADA JÍDELNÍCH MISEK
Japonsko, Meidži (2. pol. 19. stol.)
Souprava čtyř stohovatelných kruhových misek s víkem s kovovým úchytem, porcelán bělavě glazovaný, pestře malovaný barevnými emaily na polevě motivy ptáků a kvetoucí vegetace, doplněno nápisy.
Ø 11 cm, celková v. 15 cm.
Neznačeno.
Z majetku paní V.