A62/601
ZLATÉ NÁUŠNICE S TYRKYSY
Rakousko-Uhersko, Vídeň
Dámské závěsné náušnice ze žlutého zlata, zdobené jemně tepanou florální aplikou osazenou drobnou tyrkysovou čočkou a drobným přívěskem v podobě kuličky, zapínání: dětská brizura, R-U puncovní značka Z-25, dále značeno: "14 D".
Au ryzost
580/1000.
D. 2,7 cm, celková (hrubá) hmotnost 2,70 g.