Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Zlaté náušnice s tyrkysy

A62/601

ZLATÉ NÁUŠNICE S TYRKYSY

Rakousko-Uhersko, Vídeň
Dámské závěsné náušnice ze žlutého zlata, zdobené jemně tepanou florální aplikou osazenou drobnou tyrkysovou čočkou a drobným přívěskem v podobě kuličky, zapínání: dětská brizura, R-U puncovní značka Z-25, dále značeno: "14 D". Au ryzost 580/1000. D. 2,7 cm, celková (hrubá) hmotnost 2,70 g. Stav B.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.