A62/605
ZLATÝ NÁRAMEK S TYRKYSY
Dekorativní náramek orientálního tvarosloví s dvojitým krouceným řetízkem ze žlutého zlata, osazený 11 drobnými tyrkysovými čočkami, značeno ryzostním číslem a čsl. puncovní značkou pro cizí zboží Z-34. Au ryzost 585/1000. D. 19 cm, celková (hrubá) hmotnost 16,10 g. Stav A.