A62/613
STŘÍBRNÝ NÁHRDELNÍK
Rakousko, 1. třetina 19. stol.
Náhrdelník tvořený 13 řetízky (původně 14) spojenými vertikální zásuvnou sponou s prolamovaným florálním dekorem, osazenou barevnými kameny a perlami, mistrovská značka "CG", ryzostní číslo "13". Osvědčení puncovního úřadu.
Z majetku paní V.
Ag ryzost
800/1000.
Celková (hrubá) hmotnost 157,12 g, d. 40 cm.