Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dvojice podmaleb na skle

A62/700

↑ Zpět na položky »

DVOJICE PODMALEB NA SKLE

Čechy / Bavorsko pol. 19. stol.
Dvojice protějškových závěsných obrazů s nejuctívanějšími svatými patrony: sv. Jan Nepomucký a sv. Jan Křtitel, tempera na skle, stříbření / zlacení v detailech, 25x19 cm (výřez rámu), rámováno v dřevěných rámech potažených tenkým reliéfně tlačeným zlaceným plechem. Stav B. Sklo nepoškozeno. Z majetku paní V.

Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Vydražená cena: 14 000 Kč