A62/700
DVOJICE PODMALEB NA SKLE
Čechy / Bavorsko
pol. 19. stol.
Dvojice protějškových závěsných obrazů s nejuctívanějšími svatými patrony: sv. Jan Nepomucký a sv. Jan Křtitel, tempera na skle, stříbření / zlacení v detailech, 25x19 cm (výřez rámu), rámováno v dřevěných rámech potažených tenkým reliéfně tlačeným zlaceným plechem.
Sklo nepoškozeno.
Z majetku paní V.