Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Madona?

A62/701

MADONA?

Zaalpí 16. / 17. stol.
Olej na tenké lipové desce křídované z obou stran. Tvář ženy v pláštěnce se závojem přes vlasy. 26x34 cm. Stav odpovídající stáří. Poškozeno požerem hmyzu, zatmavlé laky. Z majetku paní V.