Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Madona krvácející

A62/702

MADONA KRVÁCEJÍCÍ

Itálie 18. stol.
Olej na plátně, 42x31 cm. Dílo je inspirováno obrazem Madony z Re, který začal „zázračně“ krvácet v roce 1494 v severní Itálii. V dolní části nápis „IN GREMIO MATRIS SEDET SAPIENTIA PATRIS RITRATO DELAIMAGINE MIRACOLOSA MADONA DERE IN VALE DIVE GEZZO“. Stav B. Z majetku paní V.

Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Vydražená cena: 13 000 Kč