Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Madona z Mariazell

A62/704

MADONA Z MARIAZELL

Rakousko 17. / 18. stol.
Olej na plátně, ovál, 25x29 cm. Stav C. Z majetku paní V.