Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Pieta z Maria Taferl

A62/705

PIETA Z MARIA TAFERL

Dolní Rakousy 18. / 19. stol.
Devoční miniatura ze slavného podunajského poutního místa. Kvaš na papíře, 90x60 mm. Rámováno, zaskleno. Prohlášeno za kulturní památku. Stav A. Z majetku paní V.

Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Vydražená cena: 3 000 Kč