Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Panna Maria jako Dobrá pastýřka

A62/706

PANNA MARIA JAKO DOBRÁ PASTÝŘKA

Čechy 1. pol. 18. stol.
Akvarel na pergamenu, 155x110 mm. Rámováno, zaskleno. Prohlášeno za kulturní památku. Stav C. Z majetku paní V.