A62/706
PANNA MARIA JAKO DOBRÁ PASTÝŘKA
Čechy
1. pol. 18. stol.
Akvarel na pergamenu, 155x110 mm. Rámováno, zaskleno. Prohlášeno za kulturní památku.
Stav C.
Z majetku paní V.