A62/707
MADONA Z FRAUENREUTHU
Bavorsko
okolo 1800
Trůnící korunovaná Madona s Ježíškem a knihou. Akvarel na pergamenu, 9,5x7 cm (výřez), rámováno ve zlaceném rámku s volutovou korunou, paspartováno, zaskleno.
Z majetku paní V.