Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Sv. Antonín

A62/708

SV. ANTONÍN

Morava okolo 1800
Akvarel na pergamenu, 9x6,5 cm, (výřez), rámováno ve zlaceném rámku s volutovou korunou, paspartováno, zaskleno. Prohlášeno za kulturní památku. Stav A. Z majetku paní V.