A62/708
SV. ANTONÍN
Morava
okolo 1800
Akvarel na pergamenu, 9x6,5 cm, (výřez), rámováno ve zlaceném rámku s volutovou korunou, paspartováno, zaskleno. Prohlášeno za kulturní památku.
Z majetku paní V.