Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Madonna della Sedia

A62/709

MADONNA DELLA SEDIA

19. stol.
Zlidovělá variace na slavnou Raffaelovu malbu z let 1513-1514, nacházející se ve florentském Palazzo Pitti. Olej na plechu, 33,3x25,7 cm. Stav B. Z majetku paní V.

Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Vydražená cena: 2 500 Kč