Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Odpočinek na útěku do Egypta

A62/710

ODPOČINEK NA ÚTĚKU DO EGYPTA

Itálie 1. pol. 17. stol.
Kojící Madona v krajině s městskou architekturou na pozadí, v doprovodu sv. Josefa, olej na plátně, 43,5x34,5 cm. Stav B. Rentoilováno. Z majetku paní V.