Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Svatá rodina

A62/711

SVATÁ RODINA

Itálie 17. stol.
Olej na mědi, 205x160 mm. Rámováno, zaskleno. Stav C. Z majetku paní V.