Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Anděl strážný

A62/713

ANDĚL STRÁŽNÝ

Čechy 19. stol.
Olej na plechu, 12,4x10 cm. Paspartováno, rámováno. Postava anděla strážce s levicí kolem ramen dítěte s rukama sepnutýma k motlitbě. Stav B. Z majetku paní V.

Vyvolávací cena: 2 500 Kč