Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Judita

A62/714

JUDITA

Itálie počátek 19. stol.
Akvarel, 27x20 cm. Paspartováno, rámováno, zaskleno. Podle slavné malby Sandro Botticelliho (1464-1465) v Galleria degli Uffizi ve Florencii. Stav C. Z majetku paní V.