A62/714
JUDITA
Itálie
počátek 19. stol.
Akvarel, 27x20 cm. Paspartováno, rámováno, zaskleno. Podle slavné malby Sandro Botticelliho (1464-1465) v Galleria degli Uffizi ve Florencii.
Stav C.
Z majetku paní V.