Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Assumpta

A62/715

ASSUMPTA

19. stol.
Votivní reliéf z tepaného stříbrného plechu zobrazující Madonu nanebevzatou ve společnosti cherubínů. Na sametové podložce, v rozích doplněno květinami a stylizovanými cheruby. 21x27 cm. Rámováno, zaskleno. Stav B. Z majetku paní V.

Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Vydražená cena: 2 800 Kč