Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Madona s dítětem

A62/716

MADONA S DÍTĚTEM

Německo, Franky okolo 1620
Dřevořezba stojící Panny Marie, žehnající Ježíšek držící jablko sedí na její pravé ruce, zatímco levá natažená ruka původně držela žezlo, na hlavách chybějí korunky či svatozáře, polychromováno, zlacené detaily oděvu, v. 62 cm. Prohlášeno za kulturní památku. Stav restaurováno.

Vyvolávací cena: 30 000 Kč