A62/721
TROJICE LIDOVÝCH ŘEZEB
Čechy
19. stol.
Trojice komorních lidových dřevořezeb, variace na milostnou sochu Panny Marie Příbramské s Ježíškem v náručí, figura na podstavci je vždy pojednána jako vysoký reliéf, koncipována pro čelní pohled, zadní strana v jednom případě s reziduem voskové pečetě, dřevo, polychromie, zlacení, v. 11 cm a 24,5 cm (2x).
Stav restaurováno.
Z majetku paní V.