Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Párové busty

A62/731

PÁROVÉ BUSTY

Itálie 19. / 20. stol.
Protějškové skulptury z bílého mramoru, poprsí v antikizujícím tvarosloví na vyšších kanelovaných soklech čtyřbokého půdorysu, celková v. 18 cm, zezadu rytá signatura "Bocci". Stav restaurováno.

Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Vydražená cena: 2 000 Kč