A62/731
PÁROVÉ BUSTY
Itálie
19. / 20. stol.
Protějškové skulptury z bílého mramoru, poprsí v antikizujícím tvarosloví na vyšších kanelovaných soklech čtyřbokého půdorysu, celková v. 18 cm, zezadu rytá signatura "Bocci".
Stav restaurováno.