Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Augustus

A62/733

AUGUSTUS

Itálie 20. stol.
Stojící postava Gaia Iulia Caesara Octaviana (Oktaviána), který byl prvním císařem římské říše a zakladatelem julsko-klaudijské dynastie, vládl od roku 27 př. n. l. až do své smrti v roce 14. Patinovaný bronz na kamenném soklu. V. 63 cm. Stav B. Drobná poškození soklu.