Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Busta císaře Karla I.

A62/736

Franz Adolph Sautner (1872-1945)

BUSTA CÍSAŘE KARLA I.

Rakousko-Uhersko 1916
Poprsí posledního rakousko-uherského císaře, zinková slitina patinovaná, v. 21 cm, zepředu na podstavci značeno "KAISER KARL I.", z boku pod ramenem signováno a datováno "F. Sautner 1916", na zadní straně soklu ražený nápis "OFFIZIELLE KRIEGSFÜRSORGE" (Ofic. válečná péče). Stav A.

Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Vydražená cena: 5 000 Kč