A62/736
Franz Adolph Sautner (1872-1945)
BUSTA CÍSAŘE KARLA I.
Rakousko-Uhersko
1916
Poprsí posledního rakousko-uherského císaře, zinková slitina patinovaná, v. 21 cm, zepředu na podstavci značeno "KAISER KARL I.", z boku pod ramenem signováno a datováno "F. Sautner 1916", na zadní straně soklu ražený nápis "OFFIZIELLE KRIEGSFÜRSORGE" (Ofic. válečná péče).